King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

 

warsztaty.dla.kobiet

Drogie Panie!
Sprawcie sobie taneczną przyjemność z okazji Waszego święta. Czy szukanie partnera do rejestracji przyprawia was o ból głowy? Brakuje Wam skupienia na typowo kobiecych aspektach tańca lub szukacie sposobów na pokazanie własnego ja na parkiecie? Zapraszamy na warsztaty przygotowane z myślą o Was. Gwarantowana świetna zabawa oraz puszczenie w niepamięć wszystkich czekoladek zjedzonych dzień wcześniej. ;)

Drodzy Panowie!
To nie jest żadna dyskryminacja - Was też serdecznie zapraszamy! Dotrzymajcie towarzystwa paniom na Hip Hopie i Modern Jazzie. Zapiszcie siebie i swoje partnerki już teraz zamiast stać w kolejce do kwiaciarni w piątkowe popołudnie. ;)

Zapraszamy na taneczne warsztaty nie tylko dla kobiet:
-Hip Hop
-Modern Jazz
-Lady Styling - West Coast Swing
-Lady Styling - Taniec Towarzyski

ZAPISY

HARMONOGRAM:
16:00-17:00 - Hip Hop z Kasią Kipiel
17:15-18:15 - Modern Jazz z Katarzyną Marią Rosalią
18:30-19:30 - Lady Styling - West Coast Swing z Kasią Skalską
19:45-20:45 - Lady Styling - Taniec Towarzyski z Justyną Fatygą

CENNIK:
1h - 25zł
2h - 40zł
3h - 50zł
4h - 60zł


UWAGA!
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Poczekaj na maila z akceptacją zgłoszenia na warsztaty - od tego momentu masz 5 dni na dokonanie wpłaty. Brak zapłaty powoduje anulowanie rejestracji.
Wpłat można dokonywać osobiście w biurze (ul. Tatarska 5) lub na konto podane w mailu.

Na warsztatach NIE działają karty sportowe takie jak Multisport!

Jeśli ktoś zrezygnuje z warsztatów do dnia 05.03.2019 (wtorek) możliwy jest zwrot wpłaty za zajęcia. Po tym terminie zwroty nie obowiązują - można ewentualnie znaleźć kogoś na swoje miejsce.


W przypadku nieobecności ważność karnetu może przesunąć się na kolejny stopień kursu, jeżeli nieobecność zostanie zgłoszona do biura SDS co najmniej na 4 godziny przed zajęciami, a na zajęcia rozpoczynające się przed godziną 12 do godz. 21 dnia poprzedniego. Zajęcia można też odrobić na grupach o podobnym stopniu zaawansowania

Regulamin, pkt 5.